Zoeken


inhetlaag.nl, Powered by Joomla!
Galloway-runderen en Konikpaarden verplaatst ivm verwachte hoogwater PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 27 januari 2021 11:55

ERLECOM – Dinsdag 26 februari zijn door beheerder Free Nature i.v.m. de verwachte hoogwatergolf de daar nog aanwezige  Koninkpaarden en  Galloway-runderen uit de uiterwaarden van de Erlecomse polder overgebracht naar de hoger gelegen gebieden in de Millingerwaart. Niet al het vee is daar naar over gebracht, enkle zijn naar de Jonkmanshof gebracht of elders in quarantaine gegaan om later op transport naar Denemarken te gaan.

Foto’s: © Bert Roodbeen. Klik HIER

 


 

Flits

Verruiming locaties voor buitensport

De gemeente gaat parkeerplaatsen en grasveldjes rondom sportaccommodaties aanwijzen als extra sportlocaties. Hierdoor krijgen binnensportverenigingen meer mogelijkheden om hun sportactiviteiten buiten te gaan organiseren. Door de coronaregels is binnen sporten verboden. Ook mogen sportscholen, ...

Lees meer...
 
Kleding Weggeefwinkel Groesbeek

UPDATE: Tijdelijke verhuizing ingang kleding weggeefwinkel

GROESBEEK - Kleding weggeefwinkel verhuisd tijdelijk met ingang vanaf dinsdag 20 april. De organisatie van de weggeefwinkel, Pluryn en Forte Welzijn hebben na overleg met centrum manager Freek Stevens, een nieuwe ruimte gevonden om de vele ingezamelde kleding aan de man te brengen. Het oude pand van de Hema in het centrum van Groesbeek wordt ingericht door vrijwilligers en enkele sympathisanten. Op dinsdag en vrijdag is de winkel open van 10.00-14.00 uur. In verband met de coronaregels is een mondkapje verplicht en er mogen maximaal 6 personen gedurende 30 minuten tegelijk naar binnen. Vooraf aanmelden bij Wilma Fransen via 0611809216. Iedereen is van harte welkom!

GROESBEEK - Ook de weggeefwinkel mag eindelijk weer open. Voorlopig alleen op de vrijdagen van 12.30 tot 16.00 uur. Maak telefonisch een afspraak met Wilma Fransen via 0611809216. I.v.m. de coronaregels is een mondkapje verplicht en er mogen maar 2 bezoekers tegelijk naar binnen gedurende 30 minuten. Melden bij de ingang van het hoofdgebouw van Pluryn op Sportpark Zuid Nijerf 1 6562 KW Groesbeek. Er is voldoende in voorraad voor jong en oud van harte welkom.


 
Update: Nieuwe steunmaatregel voor inwoners, TONK

GROESBEEK - Update: Corona steunmaatregel TONK verhoogd.

De gemeente Berg en Dal heeft de TONK (Tijdelijke Ondersteuning Noodzakelijke Kosten) verhoogd van 145 naar 200 euro netto per maand. De reden voor deze verhoging is dat de gemeente meer budget heeft gekregen van de Rijksoverheid. De TONK (Tijdelijke Ondersteuning Noodzakelijke Kosten) is een nieuwe corona - steunmaatregel. De TONK is er voor inwoners die door corona minder inkomen hebben en daardoor hun woonlasten niet meer kunnen betalen. Onder woonlasten vallen de..

Lees meer...
 
KBO BEEK NIEUWS. MAART 2

BEEK – Beste leden en lezers, het zag er eventjes heel goed uit, de vooruitzichten waren hoopvol en dan komt er natuurlijk ook perspectief voor onze vereniging. Wij zijn er klaar voor en dan hopen u gauw weer te mogen ontvangen met een kopje koffie met gebak en een consumptie. Ons houden aan de anderhalve meter is en blijft....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws. maart

 

 

BEEK - Beste leden en lezers, het zonnetje op ons gezicht vroeg in het jaar deed onze zorgen even verdwijnen. De berichten van het kabinet waren minder zonnig, voorlopig nog niet veel perspectief voor onze vereniging. Ons houden aan het vaak handen wassen en natuurlijk ...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Internet hosting