Zoeken


KBO Beek nieuws oktober 2020 PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 23 oktober 2020 19:00

Beek - De laatste maandagfietstocht van dit seizoen was op 12 oktober en ging met een mooie tocht naar het rustpunt Weurt vandaar weer binnendoor naar Beek. Dank aan de uitzetters, begeleiders van deze maandag fietstochten, Mieke en Gerrit Groothuijse, op naar een, hopelijk, volledig seizoen volgend jaar.

De foto is er een van een van de vrijdag fietstochten uit de voor corona periode. Ook de wandeltochten zijn voorlopig uitgesteld. Met z`n vieren lopen op de juiste afstand, 1 ½ meter van elkaar kan natuurlijk nog wel, samen goede afspraken maken van te voren kan van nut zijn. Jezelf in conditie houden is momenteel het motto, wij hopen u dan ook in goede gezondheid weer te mogen ontmoeten. Blijf omzien naar elkaar, iedereen weet dat een vriendelijk woord altijd wonderen doet. Via de bekende media houden wij u op de hoogte van onze intenties. Een van deze intenties is het bloemschikken in december. Gérard Tesser, voorzitter van de KBO Beek, 024 3226377 voor alle info. Archieffoto; © René Hendriks.


 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL