Zoeken


Onthulling herinneringspaneel Millingen a/d Rijn PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 20 oktober 2020 19:49

Millingen a/d Rijn – Vanochtend werd er aan de Heerbaan naast het  Heilig Hardbeeld ook een herinneringspaneel van de Tweede Wereldoorlog onthuld.. Het is vandaag precies 76 jaar geleden is, dat Millingen werd geëvacueerd vanwege het oorlogsgeweld. De panelen moeten herinneren aan wat de mensen overkwam, en zo helpen nieuwe oorlogen te voorkomen. Op het paneel staan foto's van of kort na deze oorlog Op het paneel staan o.a. een gebombardeerde kerk en een verwoest hotel met een jonge vrouw ervoor, net teruggekeerd na de evacuatie. De onthulling van het paneel werd gedaan door Erik de Gans (namens de gemeente) en Ton van Raaij (Millings jaarboek). Het paneel is een initiatief van Stichting Groesbeek Airborne Vrienden. Foto’s: © Bert Roodbeen.


 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL