Zoeken


Koninklijke Onderscheiding voor J.J.A. Schmitz PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 19 oktober 2020 18:14

Nijmegen - Op maandag 19 oktober 2020 kreeg de heer J.J.A. (Jan-Jaap) Schmitz uit Groesbeek een Koninklijke Onderscheiding. Locoburgemeester Irma van de Scheur van Berg en Dal reikte deze onderscheiding uit bij het afscheid van de heer Schmitz bij zijn werkgever Radboudumc. De heer Schmitz is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.

De heer Schmitz is sinds 2008 werkzaam als hospitality officer van de Raad van Bestuur van het Radboudumc. Hij heeft bijgedragen aan het gastheerschap en de klantgerichtheid van het Radboudumc waarbij de medewerker, de student en patiënt centraal staan. In zijn rol heeft hij gezorgd voor de versteviging van de reputatie van het Radboud UMC. Hij draagt bij om de werkbezoeken en ontvangsten van de Raad van Bestuur, zowel intern als extern, lokaal, regionaal, landelijk als ook internationaal in goede banen te leiden. Hij organiseert mede de open dagen, Wereld Kankerdag en het Weekend van de Wetenschap. De heer Schmitz zet zich ook in voor de fondsenwerving voor onderzoek. Daarnaast is hij hét gezicht tijdens de introductiebijeenkomst voor nieuwe medewerkers. Als onderdeel van het project Klantgericht en Gastvrij, hoe doe je dat? streeft hij naar een 'vijf sterren ervaring' in het Radboudumc. Daarnaast doet de heer Schmitzveel vrijwilligerswerk: Hij is....

 Lid van de Raad van Toezicht van de Stichting Aesculaaf, een sociale ontmoetingsplaats voor studenten en medewerkers van het Radboudumc.

 Vrijwilliger bij de Stichting Hulphond. Hij voedt toekomstige hulphonden op van pup tot volwassen hond. Daarnaast zet hij zich als ambassadeur in voor de fondsenwerving.

 Ambassadeur van het Radboud Oncologiefonds. Hij is vijfmaal chef d'équipe geweest van de wielerploeg van het ziekenhuis. Daarnaast organiseert hij activiteiten in de opmaat naar de Alpe d'Huzes en bereidt hij sponsoractiviteiten t.b.v. het kankeronderzoek voor.

 Vrijwilliger bij de Nierstichting. Hij faciliteert de Nierstichting tijdens de Zevenheuvelenloop. Mede dankzij zijn inbreng is de Nierstichting daardoor in staat jaarlijks veel geld op te halen.

Ook was hij:

 Bestuurslid Stichting Vrije School Amstelveen, Parcivalschool

 Acteur bij en organisator van toneelstukken Vrije School Amstelveen en Tiel

 Bestuurslid Stichting Vrienden van de Vrije School Amstelveen

 Coach en/of teammanager diverse vertegenwoordigende jeugdhockeyteams bij de Kromhouters Tiel en NMHC Nijmegen

 Lid bestuur Parochiële Caritas Instelling Tiel (Parochie H. Dominicus)

 Bestuurslid Stichting Antroposofische Ouderenzorg (vanaf 2004 voorzitter)

 voorzitter Raad van Toezicht Stichting Antroz

 Voorzitter Beroepenveldcommissie Saxion Hogescholen Deventer, Facility Management en Hospitality Business School

 Voorzitter Facility Management Nederland (FMN), Kring Zorg

 Deelnemer FMN Kring Klantbeleving

 Voorzitter beroepenveldcommissie bij de opleiding Facility Management van de HAN

 Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand (BABS)

 Ambassadeur Enjoy the ride

 Ambassadeur Bike for Parkinson

 Lid Centrale Cliëntenraad Middin

 Lid bestuur Stichting Kanker Zien!


 

 

 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL