Zoeken


TV Interview burgemeester Slinkman over Corona in Berg en Dal PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 17 oktober 2020 23:04

LEUTH - Vrijdag 16 oktober sprak Rob Bekers van omroep Berg en Dal met burgemeester Mark Slinkman over het Coronavirus in Berg en Dal. Ook in deze tweede besmettingsgolf scoort de gemeente Berg en Dal weer bovengemiddeld, en ook het aantal ziekenhuisopnames van inwoners neemt weer toe. Supermarkten: Er is overleg geweest met alle supermarkten binnen de gemeente. Daardoor worden alle maatregelen op dezelfde manier toegepast in iedere winkel. De gemeente ondersteunt met banners met de regels, en bij vragen kunnen klanten contact opnemen met de gemeente. Overleg met Verenigingen: Berg en Dal heeft een zeer bloeiend verenigingsleven in alle kerkdorpen. Bij veel verenigingen levert de corona crisis veel problemen op, vooral door het wegvallen van activiteiten, en daardoor inkomsten. De komende tijd zal wethouder Annelies Visser middels een videogesprek contact opnemen met de diverse verenigingen, te beginnen met de muziekverenigingen met een eigen accommodatie.

Video: Klik logo omroep Berg en Dal.


 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL