Zoeken


Boekpresentatie historie Mariënboom en Mariënbosch PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 25 september 2020 22:39

HEILIG LANDSTICHTING – Vrijdagmiddag 25 september vond in het dorpshuis “De Bosduivel” de presentatie plaats van het boek “Bij de boom van Maria" de geschiedenis van Mariënboom en het "Mariënbosch” samengesteld en geschreven door Klaas Bouwer. Voorzitter van de Heemkundewerkgroep Heilig Landstichting heet het selecte gezelschap, waaronder cultuur wethouder Noël Vergunst van de gemeente Nijmegen,  welkom. Klaas Bouwer vertelde kort over de geschiedenis en de tot stand komen van het boek waarna hij het eerste exemplaar aan de Nijmeegse wethouder overhandigde, dit omdat Mariënboom en Mariënbosch op Nijmeegs grondgebied liggen. Het boek is te koop bij boekhandelaar Roelants. Foto’s © Bert Roodbeen. Kijk HIER of op FB
 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL