Zoeken


Wim Croonen erelid. vogelvereniging “De Gekleurde Zanger” PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 24 november 2018 23:00

GROESBEEK – Vrijdag 23 november was er een feestelijke opening bij de tentoonstelling van de vogelvereniging “De Gekleurde Zanger”. De voorzitter heet namens het  bestuur iedereen van harte welkom op deze tentoonstelling. Pastor Van Gestel heeft de tentoonstelling op een bijzondere  manier geopend door Wim Croonen uit dankbaarheid de spelt opgestoken als erelid. De districtvoorzitter van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers, de heer Theloosen was hierbij aanwezig omdat er twee jubilarissen dit jaar in ons midden hadden. Heel in het bijzonder Frans Wijers die 60 jaar lid van de bond is. Hij is vele jaren actief  geweest als voorzitter en als bestuurslid. Bij de activiteiten was Frans altijd aanwezig en bood hij een helpende hand. Een paar jaar geleden heeft hij daarvoor een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen en is erelid van onze vereniging. Jos Janssen is 25 jaar lid van de bond. Jos een helpende hand en is ringencommissaris van onze vereniging. Het bestuur heeft zich eens gebogen over de activiteiten van Wim Croonen. Als je vogelvereniging zegt dan zeg je Wim Croonen. Voor het vele werk wat hij o.a.voor onze vereniging heeft gedaan heeft Wim een paar jaar geleden...

 

Foto’s: © De Gekleurde  Zangers.   of op 

een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Uit dankbaarheid heeft het bestuur beslist dat Wim als erelid in de   vereniging is opgenomen.Dit jaar deed de jeugd niet mee met de tentoonstelling. De jongeren vinden de vogels wel mooi maar besteden hun vrije tijd liever aan andere dingen .Het is de tentoonstellings commissie opnieuw gelukt om een mooie verzameling van vele verschillende en bijzondere vogels  neer te zetten. De vele vogels van de eigen vereniging en van de inzenders van andere verenigingen hebben laten zien wat  er leeft onder de vogelliefhebbers.  Zonder hen is het niet mogelijk deze tentoonstelling op deze manier neer te zetten. Er is één grote winnaar, Hans Rikken is de grote winnaar van onze eigen vereniging , Generaal Kampioen met 95 pnt.,Clubkampioen bij 5 vogels met 463 pnt.,J v d Meulenprijs  95 pnt en het bondskruis met 95 pnt. Zijn mooiste vogel de Postuurkanarie heeft 95 pnt. Er waren dit jaar zeer goede vogel Er zijn 47 vogels die goud hebben gehaald en twee zilver .

 

De kinderen van de school “Op den Heuvel” hebben ook dit jaar weer hun bijdrage geleverd door een mooie kleurplaat te maken. Kapelaan Rudo Franken was vrijdagmorgen op school aanwezig. Hij heeft de prijzen uitgereikt aan de winnaars van groep 1,2 en 3. Daarna hebben ze in groepjes samen met de kapelaan de tentoonstelling bezocht. Er kwamen verschillende vragen en ze waren zichtbaar verrast door wat er allemaal te bewonderen was. Namens het bestuur bedankt  Diny Kuijpers – Rutten voorzitter

 

Flits

Zondag 14 juli om 13 uur is Toen en Now weer op de radio.

In deze uitzending van Toen en Now is Twan Teunissen te gast. Twan Teunissen is boswachter bij Staatsbosbeheer, onder andere voor natuurgebied de Bruuk en de Gelderse Poort. Over deze twee....

Lees meer...
 
Als je meer wilt weten over de eikenprocessierups

Website gemaakt in opdracht van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Klik HIER


 
Gebruik geen gif tegen de Buxusmot Mezen dood door gif tegen buxusmot

Weer jonge mezen dood omdat ze rupsen van de buxusmot gegeten hebben. De rupsen zijn giftig omdat mensen gif gebruiken tegen de buxusmot. Mezen die juist de buxusmot bestrijden, worden vergiftigd.


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL


 
Fotoalbums

Foto's kunnen ook op Facebook bekeken worden!

Tik HIER


 
Omroep Berg en Dal

LIVE

 


 
Internet hosting