Zoeken


Record aantal bezoekers bij Europees schutterstreffen in Neer Limburg PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 21 augustus 2018 20:20

NEER – Zondag 19 augustus hebben volgens de organisatie 55000 bezoekers het Europees schutterstreffen bezocht, waarvan er 35000 langs de route in het dorp Neer (gem.Leudal Limburg) 490 deelnemende schuttersverenigingen en Schuttersbroederschappen en Gilden uit 12 landen trokken van 12.00 tot 17.30 uur door te straten van het kerkdorp naast Nederland, Duitsland Polen,Tsjechië, Frankrijk. werd onze gemeente Berg en Dal vertegenwoordigd door vier schutterijen namelijk BUB uit Beek, St. Hubertus uit Groesbeek/ De Horst, OEV uit Millingen a/d Rijn en Eendracht uit Ooij. Eens in de drie jaar wordt dit drie daags evenement van EST in een Europees land gehouden, dit maal was het in Limburg, Over drie jaar in 2021 Deinze Belgie. Een dag eerder werd er door alle koningen en prinsen (16-25 jaar) gestreden voor de titel Europees schutterskoning of prins hierbij was het Leo Niessen van de Limburgse schutterij St. Martinus uit Linne die zich drie jaar Europees schutterskoning mag noemen met aan zijn zijde koninging. Irma.Christopher Hofmann van St. Sebastianus Schützenbruderschaft Leverkusen-Rheindorf werd Europees schuttersprins. Foto’s: Bert Roodbeen of op FB


 

 

Record aantal bezoekers bij Europees schutterstreffen in Neer Limburg

NEER – Zondag 19 augustus hebben volgens de organisatie 55000 bezoekers het Europees schutterstreffen bezocht, waarvan er 35000 langs de route in het dorp Neer (gem.Leudal Limburg) waar 490 deelnemende schuttersverenigingen en Schuttersbroederschappen en Gilden uit 12 landen door te straten van het kerkdorp liepen waaronder naast Nederland, Duitsland Polen,Tsjechië, Frankrijk. Onze gemeente Berg en Dal werd vertegenwoordigd door vier schutterijen nl BUB uit Beek,St. Hubertus uit Groesbeek/ De Horst,OEV uit Millingen a/d Rijn en Eendracht uit Ooij. Eens in de drie jaar wordt dit drie daags evenement van EST in een Europees land gehouden, dit maal was het in Limburg, Over drie jaar in 2021 Deinze Belgie. Een dag eerder werd er door alle koningen en prinsen (16-25 jaar) gestreden voor de titel Europees schutterskoning of prins hierbij was het Leo Niessen van de Limburgse schutterij St. Martinus uit Linne die zich drie jaar Europees schutterskoning mag noemen met aan zijn zijde koninging. Irma.Christopher Hofmann van St. Sebastianus Schützenbruderschaft Leverkusen-Rheindorf werd Europees schuttersprins. Foto’s: Bert Roodbeen. (komen zsm )

 

Flits

KBO Beek ook in 2019 een rots in de branding voor u

De KBO Beek, de seniorenvereniging van Beek met ruim 400 leden is er ook in 2019 voor u als het gaat om belangenbehartiging van onder andere AOW, pensioenen, veiligheid, welzijn en wonen op landelijk, provinciaal, regionaal en gemeentelijk niveau....

Lees meer...
 
Fotoalbum

Foto's kunnen ook op Facebook bekeken worden!


 
Internet hosting

 


 
Inhetlaag.nl ook op


 
Omroep Berg en Dal

LIVE

 


 
Een bijzondere kersttentoonstelling in huismuseum de kleine Heilige Geest

GROESBEEK - Ook dit jaar kan men naast de vaste collectie in het huismuseum de kleine Heilige Geest genieten van de kersttaferelen zoals de 60 kerststallen uit vele werelddelen, waarvan een grote 100 jaar oud die  de hele serre in beslag neemt. Het afgelopen jaar is het museum uitgebreid met eeprachtige collectie. Het betreft uitbeeldingen van de vlucht naar Egypte.

Lees meer...
 
Remco Wildeman benoemt als griffiemedewerker in de gemeente Berg en Dal.